Akademiki w Łodzi


Jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść o tym, że w Łodzi powstanie pierwszy prywatny, bardzo duży akademik wybudowany przez prywatnych inwestorów. Ma on stanąć w dobrej lokalizacji, gdyż ma to być przy ul. Piotrkowskiej 204. Właściwe budynek będzie znajdował się w strefie Manhatanu, czyli będzie z akademiika blisko do Galerii Łódzkiej, do Piotrkowskiej i całkiem blisko do Manufaktury. Przede wszystkim miejsce jest świetnie skomunikowane i jest z niego blisko do Al. Politechnikii oraz Lumumbowa, w którym to znajduje się większość wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Jak widać wynajęcie pokoju w takim akademiku będzie całkiem niezłą opcją dla młodych ludzi.

Pokój w akademiku będą mogły wynająć:

  • osoby posiadające status studenta
  • osoby posiadające status studenta i nie mające 26 lat
  • studenci z dalszych zakątów Polski.

Ceny i plany

Niestety wynajęcie swojego lokum nie jest tanie, gdyż w przypadku pokoju jednosobowego jest to koszt 950 zł. Jak mówi jednak jeden z inwestorów – "Jest zapotrzebowanie na akademikii o podwyższonym standardzie i z pewnością znajdą się klienci". Warto zauważyć, że inwestycja jest dość ryzykowna, gdyż jest to pierwsza taka inwestycja w Polsce. Na zachodzie jest to już podobno spradzony patent i dochodowy biznes. Dwupokoje lokum to koszt 600 zł od jednego lokatora. Wysoki koszt akademików na rekompensować ich wyposażenie – siłownia, korty, basen, miejsce spotkań i wiele innych atrakcji. W przyszłości jest w planach również otworzenie akademików w Katowicach, Krakowie oraz Poznaniu. 

Czy to akademiki w Łodzi czy w Gorzowie to wato zajrzeć na stronę http://kryswal.pl/wyszukaj-mieszkania/mieszkania/wynajem i przekonać się o tym jakie są ceny nieruchomości i na co szczególnie zwracać uwagę.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz