Malarstwo wraca do łask!

Autor:

W dobie powszechnego Internetu oraz łatwego dostępu do wszelkich nowinek technologicznych, mogłoby się wydawać, iż formy twórcze, takie jak tracą na popularności. Nic bardziej mylnego. Coraz więcej osób wraca w stronę tradycyjnej sztuki, pragnąc uwieczniać siebie oraz swoich bliskich.

Robienie zdjęć, uchwycenie momentów i pięknych miejsc, jest obecnie niezwykle przystępne i propagowane. Jednakże, obecnie coraz więcej ludzi pragnie posiadać namacalną pamiątkę, a nie tylko zdjęcie na dysku.

Dekoracja

Wystrój mieszkania jest istotnym zagadnieniem, do którego wielu z nas przykłada bardzo duże znaczenie. Stawiamy na oryginalność i unikatowość, a idealnym sposobem na osiągniecie tych celów, jest dekoracja ścian pięknymi obrazami, które będą przedstawiały nas oraz naszych bliskich.

Trochę historii

Malowanie wizerunków różnych ludzi jest znane od tysięcy lat. Do dziś, obrazy sławnych postaci, władców czy też prywatnych osób, upiększają ściany galerii, muzeów czy też naszych domów. Dzieła te, są idealnym źródłem informacji, jak wyglądali nasi przodkowie. Moda na malowanie ów, przedstawiających całe rodziny stale rośnie, a portrety przedstawiające naszych bliskich, są idealną pamiątką dla następnych pokoleń.

KRUKART to galeria sztuki nastawiona na osoby wrażliwe na piękno. Obrazy z tej galerii to przede wszystkim pejzaże olejne, malarstwo art deco, abstrakcja, a także takie konkretne projekty jak odlot żurawi czy bajki mydlane.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Warto przeczytać


  • Taśma LED i jej liczne zastosowania w sztuce!
    Sztuka współczesna jest taką formą funkcjonowania artystycznego, która rządzi się własnymi prawami. W sztuce współczesnej niewielkie znaczenie mają prawidła stosowane... więcej

  • Czy każdy umie malować obrazy?
    Malowanie obrazów jest nie lada wyzwaniem dla obecnych już plastyków. Trendy w malarstwie bardzo często się zmieniają a ilość malarzy jest tak duża, że branża nie pozwala... więcej