Polscy piłkarzy przed imprezą sportową EURO 2012

Autor:

Sezon 2011/2012 w niemieckiej Bundeslidze dla Borussii Dortmund, w której występuje trzech polskich piłkarzy był niesamowity. Udało się im zdobyć dublet, mistrzostwo i puchar. Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek byli wyróżniającymi się graczami w klubie. Przez wielu działaczy i komentatorów sportowych uważani za motor napędowy zespołu. Uczestniczyli w większości akcji ofensywnych, które kończyły się golami. Tak, grającą Borussię chciały oglądać setki tysięcy ów. Na domowym stadionie ta sztuka udawała się ponad osiemdziesięciu tysiącom ów. Część z nich stanowili mieszkańcy Polski. Na takie wybierali się własnymi samochodami lub wynajmowali całymi grupkami. Pieniądze wydane na ten cel zwracały się w postaci kolejnych asyst i goli na murawie. Sam Robert Lewandowski w niemieckiej lidze strzelił 22 gole i zaliczył 10 asyst.

busy-do-niemiec

Optymizm wśród ów

jakie rozpocznie się 8 czerwca w Polsce i na Ukrainie napawa optymizmem polskich ów. Oglądając towarzyskie przed samą piłkarską imprezą widać współpracę i grę kombinacyjną. nie będą potrzebne do oglądania naszych reprezentantów. To , pociągi, autokary, busy przyjadą do gospodarzy turnieju. Marzeniem wielu jest to, by polscy piłkarze zagrali w finale jaki odbędzie się 1 lipca w Kijowie. Dla innych samym sukcesem będzie wyjście z grupy. O tym przekonamy się już po pierwszych trzech meczach naszej reprezentacji.

Wybierając busy do niemiec oglądaliśmy polskich piłkarzy u naszych zachodnich sąsiadów. Teraz ich grę zobaczymy na polskich i ukraińskich stadionach.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Kompromitujące materiały
Idąc na koncert liczymy na świetną zabawę. Jednak niekiedy tak się zdarzy, że za namową znajomych wypijemy zbyt dużo i nie wiele pamiętamy z całej imprezy. A trzeba było przystopować-myślimy... więcej
Dlaczego mało osób w czerwcu uczęszcza na kursy i szkolenia?
Impreza piłkarska odbywająca się w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu przyczynia się do mniejszej ilości osób zapisujących się na kursy i szkolenia. Taką sytuację można... więcej