Sebastian Kseniuk – Współczesne metody  reklamy w oparciu o potęgę Internetu


Reklama jest w XXI wieku powszechną formą dostarczania informacji. Bez niej właściwie nie wyobrażamy sobie współczesnego świata. Wraz ze wzrostem popularności oraz zasięgu reklam, pojawiły się nowe możliwości w związku z ich umieszczaniem. Dzięki temu, że Internet stanowi jedno z głównych źródeł informacji, sposoby na dotarcie do potencjalnych klientów znacznie się powiększyły. Mówił o tym podczas szkoleń z nowoczesnych technik reklamowania się za pomocą sieci specjalista od e-commerce Sebastian Kseniuk.  Szkolenie dotyczyło zagadnień relacji opartej na zasadzie reklamodawca, a klient. Sebastian Kseniuk na co dzień pracuje w firmie Cyrek Internet Technologies,znajdującegj się w Zgierzu. Firma Cyrek Internet Technologies organizuje tego typu kursy dla małych i dużych przedsiębiorstw, które są zainteresowane tematyką dotyczącą pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych a także roli, jaką odgrywa agencja interaktywna we współczesnym nawiązywaniu kontaktu z potencjalnym klientem. W zależności od branży Sebastian Kseniuk przygotowuje projekt, który ma na celu szybkie oraz skuteczne docieranie do odbiorców, czyli użytkowników Internetu, którzy będą poszukiwać informacji na temat dziedziny ich interesującej. W ramach szkolenia Sebastian Kseniuk przygotował prezentację dotyczącą systemu reklamowego Adwords.

W ramach prezentacji Sebastian Kseniuk poruszył następujące tematy:

  • Wyszukiwarki jak narzędzie marketingowe
  • Wyniki wyszkiwania: naturalne (organiczne) i płatne
  • Opis pojęć : SEM, SEO, PPC 
  • Budowanie struktury konta Adwords
  • Wybieranie fraz kluczowych
  • Pierwsza kampania

Po skończonym szkoleniu Sebastian Kseniuk wraz z uczestnikami utworzyli pierwsze kampanie reklamowe, dzięki którym uczestnicy mogli przetestować praktycznie zdobytą wiedzę. W szkoleniu uczestniczył również Maksymilian Cyrek – właściciel firmy Cyrek Internet Technologies, który zwracał uwagę uczestników szkolenia na to jak bardzo istotny jest Dobrze przygotowany serwis www zarówno pod katem reklamy Adwords oraz pozycjonowania w wynikach. Maksymilian Cyrek przygotował również szereg przykładów dobrze i źle zoptymalizowanych serwisów internetowych, dzięki czemu uczestnicy spotkania dowiedzieli się w jaki sposób korzystać ze wskazóek dla Webmasterów przygotowanych przez .

Więcej o prowadzących szkolenie znajdziesz na Maksymilian Cyrek, Sebastian Kseniuk

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Pozycjonowanie – sukces Twojego sklepu www
Internet potrafi bardzo pomóc przy promowaniu każdej firmy. Wszystko jednak pod jednym warunkiem. Musi on zostać w prawidłowy sposób wykorzystany, aby tak się stało. I o tym niestety... więcej