Uliczne korki – zmora kierowców każdego większego miasta

Autor:

Często spotykaną sytuacją na drogach są korki, które tworzą się w określonych sytuacjach.


Zmora kierowców


Podróżując samochodem trzeba sobie zdać sprawę jakie niespodzianki mogą czekać podczas takiej podróży. Najlepiej zrobić to zanim wsiądzie się do środka, bo wtedy na wszelkie działania zapobiegawcze może już być prawdopodobnie za późno. Chodzi tu o korki, które powstają na ulicach każdego miasta. Dla kierowców to najgorszy scenariusz z możliwych jaki śni im się niekiedy po nocach. Nikt nie chce marnotrawić przecież czasu stojąc bezczynnie na środku ulicy razem z innymi autami. Można ich nazwać w takim wypadku towarzyszami niedoli, gdyż połączeni są oni tym samym przykrym doświadczeniem. Nie istnieje prosta recepta, na które wypisane są metody jak radzić sobie z takimi sytuacjami, każdy powinien sam doskonale wiedzieć na podstawie wcześniejszych doświadczeń, które niewątpliwie miały w przeszłości nie jeden raz miejsce. Spora część kierowców włącza w takim momencie , które choć trochę potrafią umilić żmudny czas, kiedy bezużytecznie utkwi się w miejscu.

Nowoczesna ma też coraz to ciekawsze dodatki i funkcjonalności, którym należy się z całą stanowczością dokładnie przyjrzeć. Do takich rzeczy jak ulał pasuje zestaw , który wyposaża samochód przykładowo w doskonale działające głośniki. Może pocieszenie jest to niewielkie ale zawsze lepiej posłuchać muzyki płynącej z odbiornika czy włączyć ciekawą audycję sportową, która właśnie jest nadawana, aniżeli siedzieć i czekać aż auta w końcu przestaną sterczeć w jednym i tym samym miejscu. Wielu kierowców tak właśnie postępuje.


Sposoby na nudę


Zawsze lepiej jest porozmawiać z pasażerami, którzy siedzą obok niż milczeć czekając aż korek przestanie mieć rację bytu.
 

Jazda w korku to nic przyjemnego, jednak dzięki takiemu wyposażeniu jak automatyczna skrzynia multitronic, ciągłe hamowanie i ruszanie przestaje być tak uciążliwe. Automatyczna skrzynia biegów multitronic to jeden z najlepszych podzespołów tego rodzaju.

ZMserwis specjalizuje się szczególnie w audi a4 multitronic. Wynika to z faktu, że jest to popularne auto w Polsce, a ZMserwis to lider wśród polskich i nie tylko serwisów elektroniki samochodowej.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz